Planer wakacyjny

planer wakacyjny 1

 

 

 

Jedziesz do Turcji pierwszy raz? 
Nie wiesz od czego zacząć? 
Jak zorganizować pobyt?

 

Tylko w Alanya Online!
Pobierz BEZPŁATNY PLANER WAKACYJNY ALANYA ONLINE!

 
 

Wydrukuj - Wypełnij - Ciesz się wakacjami!A może...
WOLISZ ZAUFAĆ NASZEMU DOŚWIADCZENIU?
Chcesz, żebyśmy zaplanowali pobyt w Turcji dla Ciebie i Twoich bliskich?

ODPOWIEDZ NA KILKA PYTAŃ, A PRZYGOTUJEMY TWÓJ OSOBISTY PLANER WAKACYJNY!
 
 

 

Komentarz dot. bezpieczeństwa

W związku z aktualizacją komunikatu MSZ odnośnie Turcji i wielką ilością pytań i telefonów do naszego biura w ostatnich dniach, poniżej nasz komentarz:


1. Komunikat MSZ nie odradza podróży do Turcji całkowicie, tylko w jej jeden rejon, w który zazwyczaj rzadko odwiedzany jest przez polskich turystów i grupy wycieczkowe. Pozostałą ogromną część tego kraju uznano za przyjazną turystom - czyli tak jak dotąd. 

2. Rejon graniczący z Syrią i Irakiem, który uznawany jest za ryzykowny, jest od Alanyi i innych kurortów turystycznych oddalony o ok. 1000 km. Dla porównania jest to dystans taki, jak z Warszawy do Kijowa czy z Poznania do Brukseli. Zwykle nie zdajemy sobie sprawy, jakim Turcja jest dużym krajem.

3. W Alanyi i większej części Turcji życie toczy się jak zawsze. Nie ma w tej chwili żadnych przesłanek do tego, aby myśleć, że będzie tutaj niebezpiecznie. "Ryzyko" to bardzo pojemne słowo. Ryzyko jest i w Turcji jak i Hiszpanii. W Paryżu, Berlinie i na Bali. Wszędzie. Takie niestety mamy czasy. 

4. Wycieczki fakultatywne, objazdowe, przebiegają bez przeszkód jak dotychczas. Zarówno organizowane przez nasze biuro, jak i innych organizatorów. W tej chwili wypoczywają w Turcji setki tysięcy turystów z całego świata. Oferta żadnego z biur nie została jak dotąd zawieszona.

 

5. Turcja jest ogromnym, bezpiecznym krajem, jednym ze stabilniejszych Państw regionu, członkiem NATO od 1952 roku, o drugiej najliczebniejszej armii w NATO. Szczerze wierzymy w to, że działania wojskowe związane z walką z terroryzmem szybko zakończą się sukcesem.

6. Rozumiemy Państwa obawy, strach i wątpliwości. Media, szczególnie polskie, w ostatnich dniach bardzo skupiły się na Turcji, jednak wiele informacji podawanych jest z błędami, bez zachowania dziennikarskiej rzetelności i obiektywizmu. Warto o tym pamiętać.

 
 
Data: 29.07.2015, Alanya
 
 
Pełna treść komunikatu MSZ z dnia 27.07.2015:
 

W związku z działaniami zbrojnymi na pograniczu turecko-syryjskim oraz turecko-irackim i niestabilną sytuacją również w innych rejonach południowo-wschodniej Turcji, Ministerstwo Spraw Zagranicznych stanowczo zaleca obywatelom polskim powstrzymanie się od podróży w te regiony kraju, osobom tam przebywającym czasowo rozważenie ich opuszczenia, a mieszkającym na stałe zachowanie szczególnej ostrożności. Osoby przebywające w ww. regionach Turcji powinny bezwzględnie stosować się do zaleceń tureckich sił porządkowych.

Sytuacja bezpieczeństwa w pozostałych regionach Turcji nie uległa zasadniczej zmianie, nadal jest to kraj przyjazny turystom, w którym jednak nie można wykluczyć zagrożenia atakami terrorystycznymi. Ministerstwo Spraw Zagranicznych zaleca zachowanie ostrożności podczas pobytu w większych aglomeracjach miejskich i skupiskach turystycznych oraz unikanie wszelkich zgromadzeń w miejscach publicznych, jak również ścisłe stosowanie się do zaleceń władz tureckich i organizatorów pobytów turystycznych.

Źródło: https://www.msz.gov.pl/pl/informacje_konsularne/ostrzezenia/turcja___aktualizacja_ostrzezenia_dla_podrozujacych_2


Bilety lotnicze i autokarowe

Zapraszamy do rezerwacji biletów lotniczych - trasy krajowe (Turcja) i międzynarodowe. Bilety autokarowe i promowe - trasy krajowe.
Prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub osobisty w biurze.
 
 
 
 

Wycieczki objazdowe

Organizujemy objazdówki i pielgrzymki po Turcji, zarówno autokarowe jak i samolotowe, o różnej długości trwania i różnym standardzie. Piloci w języku polskim, angielskim i niemieckim. Wyjazdy przez cały rok.
 
- Komfortowe środki transportu (autokar, bus)
- Ciekawe programy zwiedzania
- Rzetelna realizacja
- Dobre hotele 
 
 
 
Zapraszamy do współpracy. 

Incoming - obsługa firm i grup

Asi Turizm jest młodym ale niezwykle doświadczonym partnerem dla zagranicznych firm i biur podróży. Obsługiwaliśmy zarówno duże grupy kilkuset osobowe, jak i kameralne grupki vip. Pracowaliśmy z kontrahentami nie tylko z Polski, ale i innych krajów na całym świecie.
 
Nawiązujemy współpracę z firmami zagranicznymi w zakresie kompleksowej obsługi grup przyjazdowych zarówno pobytowych jak i objazdowych: transfery, współpraca z hotelami, zapewnienie obsługi anglojęzycznej lub polskojęzycznej (piloci, przewodnicy), całkowita realizacja wycieczek fakultatywnych, transfery na lotnisko, konferencje, itp.
 
Nasze atuty to:
 
- elastyczność i możliwość pełnego dostosowania oferty do wymogów kontrahenta

- wzorowa opinia i kontakty w lokalnym środowisku turystyczno-hotelarskim

- doświadczona kadra pracowników tureckich i polskich
 
- konkurencyjne ceny

- swobodne poruszanie się w środowisku internetowym i nieszablonowe pomysły na wykorzystywanie internetu w efektywnej sprzedaży i obsłudze turystów incoming


Zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
FAQZarezerwuj teraz!

Biuro Alanya Online jest najlepszym biurem jakie do tej pory spotkaliśmy w czasie naszych wyjazdów zagranicznych. Obsługa biura jest na najwyższym poziomie, piloci wycieczek są bardzo profesjonalni a z biurem jest wzorowy kontakt.  Posiadają bardzo szeroki i atrakcyjny pakiet wycieczek i każdy znajdzie coś dla siebie. Polecamy każdemu kto chce przeżyć niezapomniane chwile w przepięknej Turcji.

Mariusz i Ania Ciongwa 
 


Więcej…
Zarezerwuj teraz!
banertur

O nas

logoasiturizm1Jesteśmy licencjonowanym tureckim biurem podróży. Działamy od 2011 roku. Nasz pełen pasji zespół stanowią Polacy i Turcy z bogatym doświadczeniem w turystyce. Organizujemy wycieczki lokalne, wyjazdy objazdowe, prywatne i firmowe. Naszą dewizą jest wysoka jakość usług i zadowolenie turystów przy jednocześnie rozsądnej cenie. Dowiedz się więcej

bookKsiążka "Turcja. Półprzewodnik obyczajowy" autorstwa współwłaścicielki naszego biura. Najlepsza lektura na wakacje w Turcji. Kliknij w obrazek i zamów teraz!

 

Wystaw nam opinię: