Bilety lotnicze i autokarowe

Zapraszamy do rezerwacji biletów lotniczych - trasy krajowe (Turcja) i międzynarodowe. Bilety autokarowe i promowe - trasy krajowe.
Prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub osobisty w biurze.
 
 
 
 

Wycieczki objazdowe

Organizujemy objazdówki i pielgrzymki po Turcji, zarówno autokarowe jak i samolotowe, o różnej długości trwania i różnym standardzie. Piloci w języku polskim, angielskim i niemieckim. Wyjazdy przez cały rok.
 
- Komfortowe środki transportu (autokar, bus)
- Ciekawe programy zwiedzania
- Rzetelna realizacja
- Dobre hotele 
 
 
 
Zapraszamy do współpracy. 

Incoming - obsługa firm i grup

Asi Turizm jest młodym ale niezwykle doświadczonym partnerem dla zagranicznych firm i biur podróży. Obsługiwaliśmy zarówno duże grupy kilkuset osobowe, jak i kameralne grupki vip. Pracowaliśmy z kontrahentami nie tylko z Polski, ale i innych krajów na całym świecie.
 
Nawiązujemy współpracę z firmami zagranicznymi w zakresie kompleksowej obsługi grup przyjazdowych zarówno pobytowych jak i objazdowych: transfery, współpraca z hotelami, zapewnienie obsługi anglojęzycznej lub polskojęzycznej (piloci, przewodnicy), całkowita realizacja wycieczek fakultatywnych, transfery na lotnisko, konferencje, itp.
 
Nasze atuty to:
 
- elastyczność i możliwość pełnego dostosowania oferty do wymogów kontrahenta

- wzorowa opinia i kontakty w lokalnym środowisku turystyczno-hotelarskim

- doświadczona kadra pracowników tureckich i polskich
 
- konkurencyjne ceny

- swobodne poruszanie się w środowisku internetowym i nieszablonowe pomysły na wykorzystywanie internetu w efektywnej sprzedaży i obsłudze turystów incoming


Zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Transfery z lotniska

Oferujemy komfortowe transfery prywatne (vip) lub dzielone (shared shuttle) z lotniska w Antalyi lub Gazipasy do Alanyi/Side i okolic (pod wskazany adres). Pojazdy klimatyzowane!
 
Informacje bliższe pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

Wycieczki prywatne - VIP

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych lub firmowych, którym zależy na wysokim standardzie obsługi!
 
Zorganizujemy dowolne wycieczki lub pakiet wycieczek na terenie Turcji w dowolnym terminie. Wystarczy tylko określić swoje wymagania - resztą zajmiemy się my!

Przykładowe propozycje:
 
- Wycieczka objazdowa po Turcji (Stambuł + Kapadocja, tygodniowy objazd Anatolii, wyjazd na wschód, wyjazdy specjalistyczne - tematyczne np. historia, archeologia, sztuka, muzea, fotograficzne, itp.)
 
- Wycieczki lokalne np. Kapadocja 3 dni z Doliną Ihlara, Pamukkale 2 dni z jaskinią Keklik, Pamukkale - Efez 2 dni, Anamur + Sapadere + Jaskinia Dim, Kemer + Olympos, Demre - Myra - Kekova i wiele innych.
 
- Krótkie wyjazdy np. zwiedzanie Alanyi, zwiedzanie Side + dodatkowe atrakcje wedle życzenia
 
Zapraszamy do kontaktu na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 
FAQZarezerwuj teraz!

Biuro Alanya Online jest najlepszym biurem jakie do tej pory spotkaliśmy w czasie naszych wyjazdów zagranicznych. Obsługa biura jest na najwyższym poziomie, piloci wycieczek są bardzo profesjonalni a z biurem jest wzorowy kontakt.  Posiadają bardzo szeroki i atrakcyjny pakiet wycieczek i każdy znajdzie coś dla siebie. Polecamy każdemu kto chce przeżyć niezapomniane chwile w przepięknej Turcji.

Mariusz i Ania Ciongwa 
 


Więcej…

Wystaw nam opinię:

holidaycheck2

O nas

onas1Nazywamy się Asi Turizm, jesteśmy licencjonowanym tureckim biurem podróży. Nasz niewielki, pełen pasji zespół stanowią Polacy i Turcy z bogatym doświadczeniem w turystyce. Organizujemy wycieczki lokalne, wyjazdy objazdowe, prywatne i grupowe. Naszą dewizą jest wysoka jakość usług i zadowolenie turystów przy jednocześnie rozsądnej cenie. Dowiedz się więcej

Live Chat

Aktualności